See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hernieuwing van de verzekeringsportefeuille
Beschreibung: Deze opdracht heeft tot doel het afsluiten en beheren van de volgende verzekeringen: - Voertuigverzekeringen - Arbeidsongevallen - Burgerlijke aansprakelijkheid - Brand - Omnium in opdrachten - Bestuurdersaansprakelijkheid - Bijstand - Cyberverzekering ten voordele van de opdrachtgever en zijn aangestelden zoals nader beschreven in het aparte luik technische bepalingen. De vermelde prijzen (premievoeten) moeten inclusief commissie en alle taksen, lasten en kosten opgegeven worden. Eventuele ristorno’s en kortingen dienen afzonderlijk vermeld te worden. Op het biedingsblad te vermelden: • Premieopgave (netto) • Premievoeten • Taksen, lasten en kosten • Totale premiebedrag (bruto) • Commissie percentage • Eventuele ristorno’s en kortingen
Interne Kennung: PPP1IH-31/6030/2025/03310
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Arbeidsongevallen
Beschreibung: Verzekerd personeel Waarborgen: Arbeidsongevallen – wet : Arbeidsrisico + arbeidswegrisico Verzekering bovenwettelijke lonen Verzekering Gewaarborgd loon na arbeids- of arbeidswegongeval Verzekering ongevallen voor Inleefstages Verzekering ongevallen voor bestuursorgaan
Interne Kennung: 2025/03310_1
Los: LOT-0002
Titel: Burgerlijke Aansprakelijkheid
Beschreibung: Ingangsdatum van de polis: 01/01/2027 BA uitbating BA na levering BA privé-leven Vrijwilligerswerk Beroepsaansprakelijkheid
Interne Kennung: 2025/03310_2
Los: LOT-0003
Titel: Bestuurdersaansprakelijkheid
Beschreibung: Medeverzekerde: Envia Dender vzw (KBO 0876.941.069) Verzekerd bedrag per schade en per verzekeringsperiode voor alle schade van alle verzekerde onder alle verzekeringswaarborgen samen.
Interne Kennung: 2025/03310_3
Los: LOT-0004
Titel: Materiële Schade
Beschreibung: 1.Branderzekering 2.Alle Risico’s Elektronica.
Interne Kennung: 2025/03310_4
Los: LOT-0005
Titel: Auto
Beschreibung: Ingangsdatum van de polis: 01/01/2027 1. Verplaatsingen voor beroepsdoeleinden 2 Verzekering voertuigen eigendom van Familiezorg Oost-Vlaanderen
Interne Kennung: 2025/03310_5
Los: LOT-0006
Titel: Cyber
Beschreibung: Waarborgen: Incident response Bedrijfsschade Herstel van data en systemen Cyberafpersing / Ransomware Privacy- en netwerkbeveiligingsaansprakelijkheid Media Aansprakelijkheid Boete opgelegd door toezichthouder Emergency incident response Verbeteringskosten Cyberfraude Telecommunicatie fraude Beloningskosten
Interne Kennung: 2025/03310_6
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: PPP1IH-31/6030/2025/03310
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66510000 Verzekeringsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2025/03310_1
Perceel: LOT-0002
Interne identificatiecode: 2025/03310_2
Perceel: LOT-0003
Interne identificatiecode: 2025/03310_3
Perceel: LOT-0004
Interne identificatiecode: 2025/03310_4
Perceel: LOT-0005
Interne identificatiecode: 2025/03310_5
Perceel: LOT-0006
Interne identificatiecode: 2025/03310_6