32452-2025 - Ergebnis
Polen – Kreditgewährung – Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotowego w kwocie 1.500.000 zł
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUdzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotowego w kwocie 1.500.000 zł
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego złotowego w kwocie 1.500.000 zł z przeznaczeniem na sfinansowanie planowanego deficytu budżetu w roku 2024 uruchamianego do dnia 31.12.2024 r. Okres kredytowania: do 31 grudnia 2039 r. Zabezpieczenie kredytu – weksel „in blanco” z deklaracją wekslową. Uruchomienie kredytu – od dnia podpisania umowy wg zleceń, w miarę zaistnienia potrzeb płatniczych. Zamawiający zastrzega możliwość wykorzystania kredytu w wysokości niższej niż kwota wynikająca z umowy kredytowej lub odstąpienia od wykorzystania kwoty kredytu. Wykonawca z tego tytułu nie będzie żądał dodatkowych opłat lub prowizji, a Zamawiający zaproponuje nowe terminy spłaty. Transze kredytu zostaną przekazane na rachunek bankowy Zamawiającego w Banku Spółdzielczym O/Gródek nr 76 8060 0004 0392 3634 2000 0010. Odsetki naliczane w ratach miesięcznych na ostatni dzień każdego miesiąca od kwoty wykorzystanego kredytu, gdy ostatni dzień miesiąca jest dniem wolnym od pracy spłata odsetek następuje w ostatnim dniu roboczym. W okresie kredytowania odsetki będą naliczane w oparciu o rzeczywistą liczbę dni występującą w danym roku (365/366). Do wyliczenia ceny przyjmuje się, że kredyt będzie uruchomiony w jednej transzy do 30.12.2024 r. Karencja w spłacie kapitału do dnia 30 marca 2025 r. Szczegółowy opis znajduje się w SWZ.
Vorherige Bekanntmachung673344-2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66113000 Kreditgewährung
5. Los
LosLOT-0001