2. Verfahren
Verfahren
Titel: VYTVOŘENÍ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE, VÝKON INŽENÝRSKÉ ČINNOSTI A AUTORSKÉHO DOZORU PROJEKČNÍ PRÁCE NA PROJEKT „BYTOVÝ SOUBOR JALOVÝ DVŮR, PRAHA 4 – NOVÉ DVORY
Beschreibung: Předmětem této Smlouvy je závazek Zhotovitele, jako Hlavního architekta Projektu řádně a včas provést pro Objednatele Dílo za podmínek této Smlouvy, zejména pak: (a) získání veškerých potřebných podkladů, materiálů nebo jiných informací, zejména získání podkladů, materiálů, výsledků měření nebo jiných informací od zmocněnců, dodavatelů či zprostředkovatelů předem stanovených Objednatelem nebo od takovými osobami určených jiných dodavatelů či zprostředkovatelů, které jsou nebo mohou být potřebné nebo vhodné pro zpracování Návrhu stavby, Projektové dokumentace, vydání pravomocného Územního rozhodnutí na Projekt a pravomocného Stavebního povolení na Projekt, řádné provedení Díla a splnění závazků z této Smlouvy pro Zhotovitele vyplývajících a projednání jednotlivých návrhů a podání s orgány státní správy, dotčenými orgány státní správy (dále případně jen „DOSS“) a dalšími organizacemi, a to v průběhu celého procesu zpracování Návrhu stavby, Projektové dokumentace, respektive Přípravy projektu jako její součásti, územně a stavebně povolovacího řízení, realizace Stavby, Autorského dozoru a v případě, že k tomu bude Objednatelem písemně vyzván, i kolaudačního řízení a ve všech souvisejících administrativních úkonech tak, aby realizace Stavby mohla, dle Harmonogramu prací, který tvoří Přílohu 3 této Smlouvy, být bez obtíží a zbytečných nákladů započata, provedena, zkolaudována a uvedena do provozu, a to vše v souladu s: i) pravomocným Územním rozhodnutím na Projekt, jehož vydání zajistí Zhotovitel za podmínek této Smlouvy; ii) pravomocným Stavebním povolením na Projekt, jehož vydání zajistí Zhotovitel za podmínek této Smlouvy, a dále iii) ověřenou Dokumentaci pro stavební povolení a Dokumentaci pro provádění Stavby (jak definováno dále), vyhotovenou Zhotovitelem za podmínek této Smlouvy, iv) Právními předpisy České republiky včetně podmínek vyplývajících z platného územního plánu hlavního města Prahy ve znění pozdějších změn, v) technickými, bezpečnostními a jinými požadavky a normami platnými na území České republiky, Evropské unie a hlavního města Prahy. Pokud se tyto požadavky a normy vztahují k totožné povinnosti Zhotovitele, pak určí užití příslušné normy na dotaz Zhotovitele Objednatel.
Interne Kennung: 45890.6.2.3.4.2.01.03
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Fáze 1: zpracování návrhu stavby dle Zadávací dokumentace za účelem oznámení záměru dle přílohy č. 3 Zákona EIA, případně zpracování dokumentace pro účely řízení dle zákona EIA bude-li třeba, zpracování dokumentace pro vydání rozhodnutí o umístění stavby ve smyslu § 1a Vyhlášky, článku 8.2 písm. a) Smlouvy a Přílohy 1 Smlouvy, včetně obstarávacích služeb ve smyslu článku 10.1 písm. a) Smlouvy; - Fáze 2: zpracování projektové dokumentace pro vydání stavebního povolení ve smyslu § 2 Vyhlášky, článku 8.2 písm. b) Smlouvy a Přílohy 1 Smlouvy, včetně obstarávacích služeb ve smyslu článku 10.1 písm. b) Smlouvy; - Fáze 3: zpracování projektové dokumentace pro provádění stavby ve smyslu § 3 Vyhlášky, článku 8.3 Smlouvy a Přílohy 1 Smlouvy, včetně soupisu stavebních prací, dodávek a služeb a výkazu výměr; - Fáze 4: výkon autorského dozoru ve smyslu článku 11 Smlouvy; a - Fáze 5: výkon souvisejících činností (konzultační a schvalovací činnost během uvádění stavby do provozu).
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0001