2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky injekčních stříkaček, jehel a intravenózních kanyl - ČÁST 2: Injekční stříkačka třídílná
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění dodávek zdravotnického spotřebního materiálu, a to injekčních stříkaček třídílných, dle aktuální potřeby zadavatele a jeho jednotlivých objednávek do místa plnění po dobu 2 let
Interne Kennung: OPA/FMP/2025/09/stříkačky, jehly, kanyly
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33141310 Spritzen
5. Los
Los: LOT-0001