See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Najem wraz z obsługą tymczasowych mobilnych urządzeń chłodniczych do dochłodzenia wody lodowej skierowanej z Powierzchniowej Centralnej Stacji Klimatyzacji w JSW S.A. KWK „Budryk”
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 782706-2024
Interne Kennung: 58/P/24
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42513290 Gewerbliche Kühlvorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Najem wraz z obsługą tymczasowych mobilnych urządzeń chłodniczych do dochłodzenia wody lodowej skierowanej z Powierzchniowej Centralnej Stacji Klimatyzacji w JSW S.A. KWK „Budryk".