See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Prace remontowe związane z dostawą i wymianą armatury zainstalowanej w komorach dopływowych ścieków do Pompowni „A” i Pompowni „B” znajdujących się na terenie Centralnej Przepompowni Ścieków (CPŚ) w Częstochowie.
Beschreibung: Prace remontowe związane z dostawą i wymianą armatury zainstalowanej w komorach dopływowych ścieków do Pompowni „A” i Pompowni „B” znajdujących się na terenie Centralnej Przepompowni Ścieków (CPŚ) w Częstochowie
Vorherige Bekanntmachung: 185890-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Procedura przyspieszona ze względu na pilny charakter sprawy.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42131200 Entsprechend ihrem Aufbau definierte Ventile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42131230 Schieberventile
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Prace remontowe związane z dostawą i wymianą armatury zainstalowanej w komorach dopływowych ścieków do Pompowni „A” i Pompowni „B” znajdujących się na terenie Centralnej Przepompowni Ścieków (CPŚ) w Częstochowie