324646-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Polen – Arzneimittel – Sukcesywne dostawy leku Pemazyre do nowego programu lekowego B.5 dla SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy leku Pemazyre do nowego programu lekowego B.5 dla SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu
Beschreibung: Sukcesywne dostawy leku Pemazyre do nowego programu lekowego B.5 dla SPZOZ Opolskie Centrum Onkologii w Opolu, których rodzaje i ilości określa Załącznik nr 2 do Zaproszenia do negocjacji - Formularz asortymentowo-cenowy.
Interne Kennung: NZP.2800.19.2026-ZWR
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0000