2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu Splunk Enterprise o dodatkowe subskrypcje licencji wraz ze wsparciem producenta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: 1.1. rozbudowa przez Wykonawcę eksploatowanego przez Zamawiającego środowiska Splunk tj. zapewnienie Zamawiającemu subskrypcji licencji Oprogramowania wraz ze wsparciem producenta na okres od 19.05.2026 r. do 18.05.2027 r.; 1.2. świadczenie przez Wykonawcę wsparcia technicznego dla Oprogramowania; 1.3. realizacja przez Wykonawcę modyfikacji Oprogramowania, każdorazowo na podstawie zleceń, w maksymalnej liczbie 400 roboczogodzin. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia został opisany w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 228316-2026
Interne Kennung: DZA-DZAZZP.2610.9.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust. 2 pkt 1) Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne o którym mowa w art. 89 ust.1 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48517000 IT-Softwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung, 72611000 Technische Computerunterstützung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0001