324686-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Tischcomputer – Dodávka kancelářských PC pro MMN, a.s.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka kancelářských PC pro MMN, a.s.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka kancelářských počítačů s příslušenstvím včetně next business day on-site záruky podobu záruční lhůty. Jedná se o celkem 340 ks PC ve dvou různých konfiguracích, které budou dodány do nemocnice v Jilemnici a nemocnice v Semilech.
Interne Kennung: 7887
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte
5. Los
Los: LOT-0001