See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie zieleni i elementów małej architektury na terenie strefy centralnej Miasta Kutno (Plac Wolności, Rynek Zduński, ul. Krótka, ul. Miła) oraz na terenie Urzędu Stanu Cywilnego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia publicznego jest „Utrzymanie zieleni i elementów małej architektury na terenie strefy centralnej Miasta Kutno (Plac Wolności, Rynek Zduński, ul. Krótka, ul. Miła) oraz na terenie Urzędu Stanu Cywilnego”. Szczegółowy zakres prac określa Opis przedmiotu zamówienia, stanowiący Załącznik nr 1 i 2 do umowy
Interne Kennung: ZP.271.13.2023.JB
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77211500 Baumpflege, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77312000 Unkrautjäten, 77314100 Anlegen von Rasen, 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0001