2. Verfahren
Verfahren
Titel: Projektová dokumentace pro stavební akci „SAFARI JIH – I. etapa“
Beschreibung: 2.1 Předmětem zakázky je vypracování projektové dokumentace, v dále specifikovaném rozsahu, kde výsledným stupněm bude projektová dokumentace (dále jen PD) pro povolení záměru, PD pro zadání veřejné zakázky na realizaci stavby (DZS) a zajištění dozoru projektanta, vše vymezené dále v této zadávací dokumentaci a jejích přílohách. 2.2. Předmětem projektových prací je zpracování projektové dokumentace pro výstavbu zimoviště pro kopytníky včetně dvorečků a prostoru pro odchyt zvířat ze Safari, seníku, zpevněných komunikací navazujících na stávající safari trasu, oplocení nové části (ploty a el. ohradníky), terénních úprav, nové výsadby dřevin, zábran oddělujících část safari pro nosorožce, koridoru spojujícího výběh nosorožců s novou částí safari, návrh zdroje vody-vrtu, návrh potřebných inženýrských sítí (podrobněji viz příloha č.3) a návrh přípravných opatření pro etapu výstavby safari kempu a recepce, která je plánována až po dokončení výstavby této stavební akce „SAFARI JIH – I. etapa“. Předmětem plnění je dále i součinnost při zadávacím řízení veřejné zakázky na realizaci předmětných stavebních prací a dodávek vybavení, součinnost při realizaci předmětných stavebních prací a dodávek vybavení, a v případě realizace vlastní stavby i výkon dozoru projektanta při realizaci. Stavba bude umístěna v souladu s územně plánovací dokumentací a požadavky zadavatele. 2.3. Předmět díla je rozdělen na následující části: a) Zpracování projektové dokumentace pro povolení záměru včetně realizace související inženýrské činnosti k získání pravomocného rozhodnutí o povolení záměru v rozsahu projektu. b) Zpracování projektové dokumentace pro zadání veřejné zakázky na realizaci stavby (DZS), včetně jednotlivých profesí a spolupráce při výběru dodavatele, včetně podrobného položkového soupisu prací, dodávek a služeb s výkazem výměr – členění do jednotlivých položek s výkazem výměr. c) Dozor projektanta. Předmět veřejné zakázky je dále podrobně specifikován zejména přílohou č. 2 výzvy k podání nabídek –Návrh smlouvy o dílo. Součástí zpracování PD bude i zajištění případných veškerých nutných průzkumů nad rámec poskytnutých podkladů (i případné geodetické doměření dotčeného území včetně technické infrastruktury, digitalizace a doměření podkladů, stavebně technický průzkum, statický průzkum atp.). Součástí PD bude dále i vypracování všech potřebných studií jako např. hlukové studie, posouzení vlivu provozu zařízení na okolní prostředí, životní prostředí a zajištění všech nezbytných průzkumných prací pro konstrukční řešení stavby jako např. radonový průzkum, geologický průzkum včetně určení hladiny spodní vody atd.. Zhotovitel navrhne řešení, které bude energeticky úsporné a environmentálně šetrné, zejména bude při zpracování dokumentace řešit možnost optimalizace využití energií, zajištění bezpečné likvidace a odvodu odpadních vod, a provozu s minimálními negativními dopady na okolí. Přednost budou mít řešení, která napomáhají udržitelnému hospodaření s vodou a minimalizaci energetické náročnosti objektu. Pro případ nutnosti provedení aktualizace PD na budoucí dotační podmínky (podmínky platné v době podání žádosti o dotaci) si zadavatel vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy na tuto veřejnou zakázku. Tato vyhrazená změna závazku je blíže popsána v čl. 3 těchto zadávacích podmínek. Předpokládané investiční náklady na stavbu činí 120 mil. Kč bez DPH.
Interne Kennung: CIRI-2026-047
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71251000 Dienstleistungen von Architekturbüros und Bauabnahme, 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
Los: LOT-0003
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vyhrazené změny závazku dle § 100 zákona V souladu s § 100 zákona si zadavatel vyhrazuje právo změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, a to na nové služby, spočívající v: aktualizaci soupisu stavebních prací, dodávek a služeb včetně výkazu výměr jednotlivých položek PD. Na provedení aktualizace bude sjednán samostatný termín. Toto právo bude využito v případě potřeby zadavatele a dle jeho rozpočtových možností. Tyto nové služby budou zadány do 3 let ode dne uzavření smlouvy na původní veřejnou zakázku, a budou zahrnovat služby obdobného charakteru jako je předmět této veřejné zakázky. Pokud zadavatel vyhrazenou změnu závazku ze smlouvy uplatní, bude při sjednání ceny a podmínek pro nové služby postupovat podle ustanovení § 100 odstavce 3 zákona („JŘBU“) či dle právních předpisů platných v době uplatnění vyhrazené změny závazku ze smlouvy. Hodnota vyhrazené změny závazku podle § 100 odst. 3 zákona (na další služby) činí: 810 000 Kč bez DPH