2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń medycznych, sprzętu medycznego i innego wyposażenia medycznego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń medycznych, sprzętu medycznego i innego wyposażenia medycznego tj : CZĘŚĆ 1 : Zestaw przyrządów pomiarowych do fizjoterapii : 1) Inklinometr cyfrowy / analogowy + podoskop diagnostyczny +Zestaw przyrządów pomiarowych typu goniometr ręczny – 5 kompletów 2) Pion fizjoterapeutyczny 2 sztuki 3) Analizator multiparametrowy krwi do pomiaru chlesterolu i ciał ketonowych (z kompletem pasków) – 1 sztuka 4) Goniometr cyfrowy diagnostyczny + Dynamometr cyfrowy – 2 komplety (tzn. po 2 sztuki każdego urządzenia) 5) Zestaw : Ciśnieniomierz automatyczny 5sztuk z funkcją pamięci wraz z pulsoksymetrem 5 sztuk. 6) Zestaw zawierający : Urządzenie do oceny czucia (5 sztuk) wraz z młoteczkami neurologicznymi 5 (typów) rodzajów + Zestaw dolorimetr ze skoliometrem (2 zestawy) CZĘŚĆ 2 : 2.1. Wieloczęstotliwościowy segmentowy analizator składu ciała i waga z oprogramowaniem – 1 komplet CZĘŚĆ 3 : 3.1. System Ergospirometryczny z akcesoriami do wykonywania prób wysiłkowych wraz z oprogramowaniem do analizy wysiłku – 1 komplet 3.2. Ergometr rowerowy – 1 sztuka CZĘŚĆ 4: 4.1. Komplet symulatorów pacjenta do Sali szpitalnej: Symulator osoby starszej - 1 sztuka + Symulator ciąży - 1 sztuka + symulator osoby niewidomej - 1 sztuka + symulator klinicznej opieki nad pacjentem - 1 sztuka + Symulator niedowładu połowicznego - 1 sztuka 4.2. fantom wcześniaka – 1 sztuka CZĘŚĆ 5: 5.1. Modele anatomiczne- zestaw : (kręgosłup, degeneracja dysku, stopa z więzadłami, kolano, biodro, bark, łokieć, ręka z więzadłami i miednica żeńska (2 zestawy) + Zestaw Plansz anatomicznych na ścianę (minimum 5 kompletów) 2. Kod CPV: 34152000-7 Symulatory szkoleniowe 391622000 - Trenażery 33141620-2 Zestawy medyczne 33155000-1 Przyrządy do fizykoterapii 38311100-9 Elektroniczne wagi analityczne 33158400-6 Sprzęt do terapii mechanicznej 33157400-9 Medyczna aparatura oddechowa 38410000-2 Przyrządy pomiarowe 34150000-3 Symulatory 35112100-3 Manekiny do ćwiczeń na wypadek sytuacji awaryjnych 33196000-0 Pomoce medyczne 33141620-2 Zestawy medyczne Pozostałe informacje – dotyczy każdej części 3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. 4. Wykonawca zobowiązany będzie do: - transportu dostarczonego sprzętu do budynku zamawiającego na terenie miasta Kielce; - wniesienia dostarczonego sprzętu do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego ; - świadczenia serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji w miejscu użytkowania sprzętu, na zasadach określonych w umowie. 5. Wymagany okres gwarancji i rękojmi na dostarczony sprzęt określony został w załączniku nr 1 do SWZ. (Oferty zawierające okres gwarancji i rękojmi krótszy niż wskazany w załączniku nr 1 zostaną odrzucone). 6. Dostarczony sprzęt musi być fabrycznie nowy, bez śladów użytkowania, musi pochodzić z bieżącej produkcji tzn. musi być wyprodukowany nie wcześniej niż w 2026 roku i nie może być przedmiotem praw osób trzecich. 7. Dostarczony sprzęt powinien posiadać wymagane przepisami prawa atesty, certyfikaty, świadectwa jakości oraz spełniać wszelkie wymogi norm, określonych obowiązującym prawem, biorąc przede wszystkim pod uwagę jego przeznaczenie. 8. Dostarczony sprzęt musi w dniu dostawy posiadać kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi (w wersji papierowej) oraz wszystkie niezbędne dokumenty wymagane przy tego typu sprzęcie; winien być wyposażony we wszystkie elementy (przyłącza, kable, itp.) niezbędne do uruchomienia i pracy u Zamawiającego do celu, dla którego są zakupywane, bez konieczności zakupu dodatkowych elementów przez Zamawiającego. 9. Wszystkie dokumenty załączone do dostarczonego przedmiotu zamówienia muszą być sporządzone w języku polskim w formie drukowanej (instrukcja obsługi – preferowana wersja elektroniczna zapisana na pendrive). 10. Wszystkie dokumenty muszą być sporządzone w sposób zapewniający dostępność dla osób z niepełnosprawnościami, w szczególności z uwzględnieniem zasad wynikających z: 1) Ustawy o dostępności stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych (z 4 kwietnia 2019, Dz.U. 2019 poz. 848, z późn.zm. Dz.U. 2023 poz. 511); 2) Ustawy o zapewnianiu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami (z 19 lipca 2019, Dz. U. 2019 poz. 1696); 3) Standardami dostępności dla polityki spójności (załącznik nr 2 do Wytycznych w zakresie realizacji zasady równości szans i niedyskryminacji, w tym dostępności dla osób z niepełnosprawnościami oraz zasady równości szans kobiet i mężczyzn w ramach funduszy unijnych); 4) Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych (sporządzona w Nowym Jorku w 2006 roku, ratyfikowana przez Polskę w 2012 roku, Poz. 1169).
Interne Kennung: ADP.2301.53.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa urządzeń medycznych, sprzętu medycznego i innego wyposażenia medycznego część 1
Beschreibung: Zestaw przyrządów pomiarowych do fizjoterapii : 1) Inklinometr cyfrowy / analogowy + podoskop diagnostyczny +Zestaw przyrządów pomiarowych typu goniometr ręczny – 5 kompletów 2) Pion fizjoterapeutyczny 2 sztuki 3) Analizator multiparametrowy krwi do pomiaru chlesterolu i ciał ketonowych (z kompletem pasków) – 1 sztuka 4) Goniometr cyfrowy diagnostyczny + Dynamometr cyfrowy – 2 komplety (tzn. po 2 sztuki każdego urządzenia) 5) Zestaw : Ciśnieniomierz automatyczny 5sztuk z funkcją pamięci wraz z pulsoksymetrem 5 sztuk. 6) Zestaw zawierający : Urządzenie do oceny czucia (5 sztuk) wraz z młoteczkami neurologicznymi 5 (typów) rodzajów + Zestaw dolorimetr ze skoliometrem (2 zestawy
Interne Kennung: część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa urządzeń medycznych, sprzętu medycznego i innego wyposażenia medycznego część 2
Beschreibung: 2.1. Wieloczęstotliwościowy segmentowy analizator składu ciała i waga z oprogramowaniem – 1 komplet
Interne Kennung: część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa urządzeń medycznych, sprzętu medycznego i innego wyposażenia medycznego część 3
Beschreibung: 3.1. System Ergospirometryczny z akcesoriami do wykonywania prób wysiłkowych wraz z oprogramowaniem do analizy wysiłku – 1 komplet 3.2. Ergometr rowerowy – 1 sztuka
Interne Kennung: część 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa urządzeń medycznych. sprzętu medycznego i innego wyposażenia medycznego część 4
Beschreibung: 4.1. Komplet symulatorów pacjenta do Sali szpitalnej: Symulator osoby starszej - 1 sztuka + Symulator ciąży - 1 sztuka + symulator osoby niewidomej - 1 sztuka + symulator klinicznej opieki nad pacjentem - 1 sztuka + Symulator niedowładu połowicznego - 1 sztuka 4.2. fantom wcześniaka – 1 sztuka
Interne Kennung: część 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa urządzeń medycznych, sprzętu medycznego i innego wyposażenia medycznego część 5
Beschreibung: 5.1. Modele anatomiczne- zestaw : (kręgosłup, degeneracja dysku, stopa z więzadłami, kolano, biodro, bark, łokieć, ręka z więzadłami i miednica żeńska (2 zestawy) + Zestaw Plansz anatomicznych na ścianę (minimum 5 kompletów)
Interne Kennung: część 5