See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAKUP WRAZ Z DOSTAWĄ TOKSYNY BOTULINOWEJ TYPU A
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa produktu leczniczego toksyny botulinowej typu A. 2. Zamówienie podzielone jest na części. 3. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w następujących częściach: Część 1 Toksyna botulinowa typu A BOTOX– 100j. postać: ampułka w ilości: 2000 szt. Część 2 Toksyna botulinowa typu A DYSPORT – 300j. postać: ampułka w ilości: 500 szt. Część 3 Toksyna botulinowa typu A DYSPORT – 500j. postać: ampułka w ilości: 500 szt.
Vorherige Bekanntmachung: 259173-2025
Interne Kennung: 12/ZP/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 4 ustawy Pzp: Zamawiający może wyznaczyć termin składania ofert o 5 dni krótszy niż określony w ust. 1, jeżeli składanie ofert odbywa się w całości przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, w sposób określony w art. 63 ust. 1.
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Zgodnie z art. 139 ust. 1. Ustawy Zamawiający, najpierw dokona oceny ofert, a następnie zbada, czy Wykonawca, którego oferta została oceniona jako najkorzystniejsza, nie podlega wykluczeniu oraz spełnia warunki udziału w postępowaniu. 2. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy: 1) nie podlegają wykluczeniu na podstawie: a) art. 108 ust. 1 Pzp, b) art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 507), c) art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.07.2014, str. 1). 3. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Wykonawca spełni warunek, jeżeli wykaże, że posiada zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej tj. zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego, albo zezwolenie na wytwarzanie jeżeli wykonawca jest wytwórcą lub na import produktu leczniczego w zakresie określonym w ustawie z dnia 06.09.2001 r. Prawo Farmaceutyczne (t.j.Dz.U. 2024 r. poz. 686 ze zm.). 4. Zamawiający przed wyborem najkorzystniejszej oferty wzywa Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym terminie, nie krótszym niż 10 dni, aktualnych na dzień złożenia, następujących podmiotowych środków dowodowych oraz dokumentów potwierdzających spełnienie warunków udziału w postępowaniu: 1) zezwolenia na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej tj. zezwolenie Głównego Inspektora Farmaceutycznego, albo zezwolenie na wytwarzanie jeżeli wykonawca jest wytwórcą lub na import produktu leczniczego w zakresie określonym w ustawie z dnia 06.09.2001 r. Prawo Farmaceutyczne (Dz.U. 2024 r. poz. 686 ze zm.); 2) oświadczenia Wykonawcy o braku podstaw wykluczenia z art. 5k Rozporządzenia 833/2014 oraz art. 7 ust. 1 ustawy o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, składane zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 4 do SWZ. 3) oświadczenia Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz.U. z 2024 r. poz. 1616), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego Wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej (wzór stanowi załącznik nr 6 do SWZ); 4) oświadczenia Wykonawcy o aktualności informacji zawartych w oświadczeniu, o którym mowa w art. 125 ust. 1 Pzp w zakresie odnoszącym się do podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 3-6 Pzp (wzór stanowi załącznik nr 7 do SWZ); 5) informacji z Krajowego Rejestru Karnego w zakresie dotyczącym podstaw wykluczenia wskazanych w art. 108 ust. 1 pkt 1, 2 i 4 Pzp sporządzonej nie wcześniej niż 6 miesięcy przed jej złożeniem.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33632200 Muskelrelaxanzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 Toksyna botulinowa typu A BOTOX– 100j. postać: ampułka w ilości: 2000 szt
Beschreibung: Zakup i dostawa produktu leczniczego toksyny botulinowej typu A
Interne Kennung: ZP/12/2025 cz. 1
Menge: 2 000 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 Toksyna botulinowa typu A DYSPORT – 300j. postać: ampułka w ilości: 500 szt.
Interne Kennung: ZP/12/2025 cz. 2
Menge: 500 Stück
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 Toksyna botulinowa typu A DYSPORT – 500j. postać: ampułka w ilości: 500 szt.
Interne Kennung: ZP/12/2025 cz. 3