2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja dwóch zagranicznych wyjazdów studyjnych do Włoch oraz dwóch wyjazdów studyjnych krajowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest organizacja następujących wyjazdów studyjnych: 1) Część 1 – Organizacja zagranicznego wyjazdu studyjnego do Włoch w ramach operacji: „Rolnictwo ekologiczne w praktyce – dobre przykłady z Włoch” Usługa polegająca na wykonaniu kompleksowej organizacji i przeprowadzeniu jednego pięciodniowego wyjazdu studyjnego dla 25 osób do Włoch - region Toskanii. 2) Część 2 – Organizacja zagranicznego wyjazdu studyjnego do Włoch w ramach operacji: „Nowoczesne technologie w sadownictwie – rozwiązania agrotechniczne, autonomiczne i mechanizacyjne z doświadczeń włoskich gospodarstw” Usługa kompleksowa polegająca na przygotowaniu i realizacji pięciodniowego wyjazdu studyjnego dla 25 osób do Włoch. 3) Część 3 – Organizacja krajowego wyjazdu studyjnego w ramach operacji partnerskiej: „Pszczele inspiracje – innowacje i dobre praktyki w pszczelarstwie” Usługa polegająca na wykonaniu kompleksowej organizacji i przeprowadzeniu dwudniowego wyjazdu studyjnego dla 30 osób do obiektów prezentujących dobre praktyki w gospodarce pasiecznej, nowoczesne technologie wspierające pracę pszczelarzy oraz rozwiązania sprzyjające zrównoważonemu rozwojowi i ochronie bioróżnorodności. 4) Część 4 – Organizacja krajowego wyjazdu studyjnego w ramach operacji partnerskiej: „Zrównoważone winiarstwo – droga od winnicy do wina” Usługa polegająca na wykonaniu kompleksowej organizacji i przeprowadzeniu trzydniowego wyjazdu studyjnego dla 30 osób do funkcjonujących winnic i gospodarstw winiarskich zajmujących się uprawą winorośli i przetwórstwem winogron, gdzie uczestnicy będą mogli zapoznać się z praktycznymi rozwiązaniami w zakresie zarządzania winnicą, doboru odmian, przycinania i pielęgnacji krzewów, zrównoważonej ochrony gleby i roślin, a także metodami przechowywania i dojrzewania wina, sprzedaży własnych produktów, nowoczesnymi metodami edukacji i transferu wiedzy, które będą inspiracją do wdrażania podobnych rozwiązań w gospodarstwach w województwie świętokrzyskim.
Interne Kennung: ŚODR-AG.261.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – Organizacja zagranicznego wyjazdu studyjnego do Włoch w ramach operacji: „Rolnictwo ekologiczne w praktyce – dobre przykłady z Włoch”
Beschreibung: Usługa polegająca na wykonaniu kompleksowej organizacji i przeprowadzeniu jednego pięciodniowego wyjazdu studyjnego dla 25 osób do Włoch - region Toskanii.
Interne Kennung: ŚODR-AG.261.4.2026- CZĘŚĆ 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – Organizacja zagranicznego wyjazdu studyjnego do Włoch w ramach operacji: „Nowoczesne technologie w sadownictwie – rozwiązania agrotechniczne, autonomiczne i mechanizacyjne z doświadczeń włoskich gospodarstw”
Beschreibung: Usługa kompleksowa polegająca na przygotowaniu i realizacji pięciodniowego wyjazdu studyjnego dla 25 osób do Włoch.
Interne Kennung: ŚODR-AG.261.4.2026- CZĘŚĆ 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – Organizacja krajowego wyjazdu studyjnego w ramach operacji partnerskiej: „Pszczele inspiracje – innowacje i dobre praktyki w pszczelarstwie”
Beschreibung: Usługa polegająca na wykonaniu kompleksowej organizacji i przeprowadzeniu dwudniowego wyjazdu studyjnego dla 30 osób do obiektów prezentujących dobre praktyki w gospodarce pasiecznej, nowoczesne technologie wspierające pracę pszczelarzy oraz rozwiązania sprzyjające zrównoważonemu rozwojowi i ochronie bioróżnorodności.
Interne Kennung: ŚODR-AG.261.4.2026- CZĘŚĆ 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – Organizacja krajowego wyjazdu studyjnego w ramach operacji partnerskiej: „Zrównoważone winiarstwo – droga od winnicy do wina”
Beschreibung: Usługa polegająca na wykonaniu kompleksowej organizacji i przeprowadzeniu trzydniowego wyjazdu studyjnego dla 30 osób do funkcjonujących winnic i gospodarstw winiarskich zajmujących się uprawą winorośli i przetwórstwem winogron, gdzie uczestnicy będą mogli zapoznać się z praktycznymi rozwiązaniami w zakresie zarządzania winnicą, doboru odmian, przycinania i pielęgnacji krzewów, zrównoważonej ochrony gleby i roślin, a także metodami przechowywania i dojrzewania wina, sprzedaży własnych produktów, nowoczesnymi metodami edukacji i transferu wiedzy, które będą inspiracją do wdrażania podobnych rozwiązań w gospodarstwach w województwie świętokrzyskim.
Interne Kennung: ŚODR-AG.261.4.2026- CZĘŚĆ 4