See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. przewodów giętkich hydraulicznych okutych wysokociśnieniowych, trudnopalnych i antyelektrostatycznych dwuoplotowych typu 2SN i 2ST, czterooplotowych typu 4SP i 4SH z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 823052-2025
Interne Kennung: 69/PM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44100000 Baustoffe und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44165100 Schläuche
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1- Przewody giętkie hydrauliczne okute wysokociśnieniowe, trudnopalne i antyelektrostatyczne dwuoplotowe typu 2SN o średnicy nominalnej od 10 mm do 31 mm w łącznej ilości 34 376 szt. (77 pozycji)
Interne Kennung: 69/PM/25 - Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Przewody giętkie hydrauliczne okute wysokociśnieniowe, trudnopalne i antyelektrostatyczne dwuoplotowe typu 2SN o średnicy nominalnej 38 mm i 51 mm w łącznej ilości 1 470 szt. (6 pozycji)
Interne Kennung: 69/PM/25 - Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3 - Przewody giętkie hydrauliczne okute wysokociśnieniowe, trudnopalne i antyelektrostatyczne czterooplotowe typu 4SP o średnicy nominalnej od 10 mm do 51 mm oraz typu 4SH o średnicy 25 mm i 31 mm w łącznej ilości 36 827 szt. (94 pozycje)
Interne Kennung: 69/PM/25 - Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4 - Przewody giętkie hydrauliczne wysokociśnieniowe, trudnopalne i antyelektrostatyczne dwuoplotowe oraz czterooplotowe okute końcówkami DKO w łącznej ilości 535 szt. (7 pozycji)
Interne Kennung: 69/PM/25 - Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5 - Przewody giętkie hydrauliczne okute wysokociśnieniowe, trudnopalne i antyelektrostatyczne dwuoplotowe typu 2ST o średnicy nominalnej 10 mm, 12 mm, 31 mm oraz 51 mm w łącznej ilości 864 szt. (7 pozycji)
Interne Kennung: 69/PM/25 - Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 4SH 31x4500 złącza rodzaj W (350 bar) w ilości 45 szt.
Interne Kennung: 69/PM/25 - Zadanie 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie 7 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 4SP 6x800 500 bar z koncówkami stecko 10 w ilości 1 300 szt.
Interne Kennung: 69/PM/25 - Zadanie 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie 8 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 2SN 10x380 w ilości 200 szt.
Interne Kennung: 69/PM/25 - Zadanie 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie 9 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 2SN 10x3600 w ilości 300 szt.
Interne Kennung: 69/PM/25 - Zadanie 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie 10 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 2SN 10x5300 w ilości 100 szt.
Interne Kennung: 69/PM/25 - Zadanie 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie 11 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 2SN 19x40000 w ilości 50 szt.
Interne Kennung: 69/PM/25 - Zadanie 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie 12 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 4SP 10x450 w ilości 150 szt.
Interne Kennung: 69/PM/25 - Zadanie 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie 13 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 4SP 10x2300 w ilości 200 szt.
Interne Kennung: 69/PM/25 - Zadanie 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie 14 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 4SP 10x3400 w ilości 500 szt.
Interne Kennung: 69/PM/25 - Zadanie 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie 15 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 4SP 10x30000 w ilości 10 szt.
Interne Kennung: 69/PM/25 - Zadanie 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie 16 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 4SP 25x3000 w ilości 36 szt.
Interne Kennung: 69/PM/25 - Zadanie 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie 17 - Przewód wysokociśnieniowy okuty 4SP 51x20000 w ilości 10 szt.
Interne Kennung: 69/PM/25 - Zadanie 17