2. Verfahren
Verfahren
Titel: LÁVKA PŘES VLTAVU (VÝSTAVIŠTĚ ČESKÉ BUDĚJOVICE – AREÁL SKP)
Beschreibung: Předmětem Soutěže je návrh nové městské lávky v místě Výstaviště České Budějovice – areál SKP, která naplní nejenom konstrukční a technické požadavky Zadavatele, ale zároveň vhodným způsobem doplní současnou situaci o kvalitní architektonické řešení lávky a jeho okolí, které bude adekvátní k jeho umístění v širším centru města. Podrobný popis předmětu Soutěže je uveden v Zadání (P01 Soutěžních podmínek).
Interne Kennung: LÁVKA PŘES VLTAVU
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71242000 Entwurf und Gestaltung, Kostenschätzung, 71221000 Dienstleistungen von Architekturbüros bei Gebäuden, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros