2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese openbare aanbesteding Tijdelijke huisvesting Kazernekwartier
Beschreibung: Stichting Kerobei realiseert tijdelijke onderwijshuisvesting in de nieuwbouwwijk Kazernekwartier. De tijdelijke huisvesting is bedoeld om de groeiende onderwijs- en opvangbehoefte in deze nieuwe wijk op te vangen totdat permanente voorzieningen gerealiseerd zijn. Het doel van deze aanbesteding is om één opdrachtnemer te selecteren voor het ontwerpen, bouwen en plaatsen van semipermanente huisvesting in de vorm van modules die voldoen aan Bbl permanente bouw. € 1.550.000,00
Interne Kennung: KQPN/2026/1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
Zusätzliche Einstufung (cpv): 44211000 Vorgefertigte Gebäude
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
324841-2026 - Resultaat
Nederland – Modulaire verplaatsbare bouwelementen – Europese openbare aanbesteding Tijdelijke huisvesting Kazernekwartier
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: KQPN/2026/1
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44211100 Modulaire verplaatsbare bouwelementen
Aanvullende classificatie (cpv): 44211000 Prefabgebouwen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1