324844-2026 - Ergebnis
Polen – Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse – Dostawa żywności na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych przez spółkę Arena Katowice sp. z o.o.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa żywności na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych przez spółkę Arena Katowice sp. z o.o.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej, z nie więcej niż pięcioma Wykonawcami w ramach każdego z 4 zadań, na dostawę artykułów spożywczych i żywności na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice sp. z o.o. wraz z niezbędnym sprzętem zapewniającym możliwość świadczenia usług obejmujących przedmiot dostawy. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 zadania: Zadanie 1 – Dostawa dań gotowych; Zadanie 2 – Dostawa napojów bezalkoholowych; Zadanie 3 – Dostawa artykułów spożywczych; Zadanie 4 – Dostawa kawy, herbaty oraz produktów do napojów ciepłych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania do niego znajdują się w nw. załącznikach: 1) Załączniki nr 1.1A – 1.4A do SWZ – formularze asortymentowo cenowe, 2) Załączniki nr 7.1. – 7.4. do SWZ – szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia, 3) Załącznik nr 6 do SWZ – projektowane postanowienia umowy ramowej.
Vorherige Bekanntmachung93251-2026
Interne KennungDZP3.1.1.PN.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1: Dostawa dań gotowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa dań gotowych na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice sp. z o.o.
Interne KennungDZP3.1.1.PN.1.2026 - zadanie 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15800000 Diverse Nahrungsmittel, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
LosLOT-0002
TitelZadanie 2: Dostawa napojów bezalkoholowych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa napojów bezalkoholowych na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice sp. z o.o. wraz z niezbędnym sprzętem zapewniającym możliwość świadczenia usług obejmujących przedmiot dostawy
Interne KennungDZP3.1.1.PN.1.2026 - zadanie 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
LosLOT-0003
TitelZadanie 3: Dostawa artykułów spożywczych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów spożywczych na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice sp. z o.o. wraz z niezbędnym sprzętem zapewniającym możliwość świadczenia usług obejmujących przedmiot dostawy.
Interne KennungDZP3.1.1.PN.1.2026 - zadanie 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15330000 Verarbeitetes Obst und Gemüse, 15400000 Tierische oder pflanzliche Öle und Fette, 15600000 Mahl- und Schälmühlenerzeugnisse, Stärken und Stärkeerzeugnisse, 15830000 Zucker und zugehörige Erzeugnisse, 15840000 Kakao; Schokolade und Süßwaren, 15850000 Teigwaren, 15890000 Verschiedene Lebensmittel und Trockenerzeugnisse
LosLOT-0004
TitelZadanie 4: Dostawa kawy, herbaty oraz produktów do napojów ciepłych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa kawy, herbaty oraz produktów do napojów ciepłych na potrzeby prowadzenia stref komercyjnych (tj. hotelu, restauracji, kawiarni, punktów gastronomicznych na hali, punktów gastronomicznych na stadionie, strefy VIP) przez Spółkę Areny Katowice sp. z o.o. wraz z niezbędnym sprzętem zapewniającym możliwość świadczenia usług obejmujących przedmiot dostawy.
Interne KennungDZP3.1.1.PN.1.2026 - zadanie 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15860000 Kaffee, Tee und zugehörige Produkte