2. Verfahren
Verfahren
Titel: Flexibele schil Leerlingenvervoer Vervoer BV
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het contracteren van maximaal 4 Opdrachtnemers voor het leveren van (primair) individueel toegewezen Vervoersdiensten voor Reizigers, in de regel jeugdigen onder de 18 jaar, woonachtig in de Regio Gooi en Vechtstreek. Het betreft primair de dienstverlening voor de invulling van de flexibele schil t.b.v. het Leerlingenvervoer. Opdrachtgever verwacht per schooljaar gemiddeld 12 Routes aan Opdrachtnemers in de flexibele schil te verstrekken.
Interne Kennung: DOC 26016137
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Opdrachtgever kan gedurende de looptijd van deze Overeenkomst Opdrachten verstrekken aan Opdrachtnemer, op de wijze als bepaald in de Aanbestedingsleidraad.