2. Verfahren
Verfahren
Titel: Overeenkomst van levering voor de operationele leasing van 7 dienstvoertuigen ten voordele van Politiezone Deinze-Zulte-Lievegem
Beschreibung: Operationele leasing van 7 dienstvoertuigen
Interne Kennung: PC1/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114200 Polizeifahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PC1/2026 - 1
Beschreibung: Operationele leasing van 4 dienstvoertuigen type combi
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: PC1/2026 - 2
Beschreibung: Operationele leasing van 1 dienstvoertuig type combi
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: PC1/2026 - 3
Beschreibung: Leasing van 1 dienstvoertuig type SUV + ANPR
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: PC1/2026 - 4
Beschreibung: Operationele leasing van 1 dienstvoertuig type SUV - verkeer
Interne Kennung: 4