2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup mieszanki kamiennej 0/63 oraz 0/31,5 na wykonanie zadań w Nadleśnictwach Dolnego Śląska
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup i dostawa: a. mieszanki kamiennej 0/63 w ilości 10 614,95 ton, b. mieszanki kamiennej 0/31,5 w ilości 9 838,19 ton 2. Zawilgocenie kruszywa w momencie załadunku nie może przekraczać 12% 3. Kruszywa powinny spełniać normy: PN-EN 13242 Kruszywa do niezwiązanych i związanych hydraulicznie materiałów stosowanych w obiektach budowlanych i budownictwie drogowym, PN-EN 13285 "Mieszanki niezwiązane – wymagania" 4. Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż kruszywa, jego załadunek sprzętem Wykonawcy oraz ważenie na wadze Wykonawcy w miejscu oddalonym nie więcej niż 36 km od siedziby Zamawiającego (współrzędne: 50.296848, 16.647190) liczonej po drogach publicznych na których dopuszczono ruch pojazdów o masie całkowitej 25 ton. 5. Zamawiający zezwoli na dostawę tylko te materiały, które są dopuszczone do stosowania w budownictwie na podstawie ustawy z dnia 16 kwietnia 2024 roku „O wyrobach budowlanych”
Interne Kennung: A.270.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy obejmujący analogiczne czynności jak w opisie przedmiotu zamówienia. 2. Zamawiający zleci Wykonawcy realizację dostaw w ramach opcji w przypadku, gdy wyczerpany zostanie limit któregoś z kruszywa będących przedmiotem zamówienia 3. Dodatkowe zlecenia w ramach “Opcji” mogą zostać zlecone do wysokości 50% wartości przedmiotu zamówienia wynikającej ze złożonej oferty (ceny ofertowej). 4. Zamawiający poinformuje Wykonawcę w sposób pisemny o realizacji zamówienia w ramach opcji. 5. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego i nie rodzi obowiązku do jego realizacji.