324919-2026 - Wettbewerb
Polen – Straßenkehrmaschinen – Dostawa w formie leasingu operacyjnego nowego pojazdu specjalistycznego - zamiatarka, rok produkcji 2026
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa w formie leasingu operacyjnego nowego pojazdu specjalistycznego - zamiatarka, rok produkcji 2026
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa podwozia pojazdu ciężarowego wraz z fabrycznie zamontowanym urządzeniem zamiatającym , wyprodukowanego w roku 2026, spełniającym wymagania techniczne, jakościowe i funkcjonalne określone w załączniku nr 2 do SWZ, w ramach leasingu operacyjnego
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34921100 Straßenkehrmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa podwozia pojazdu ciężarowego wraz z fabrycznie zamontowanym urządzeniem zamiatającym , wyprodukowanego w roku 2026, spełniającym wymagania techniczne, jakościowe i funkcjonalne określone w załączniku nr 2 do SWZ, w ramach leasingu operacyjnego: - Opłata wstępna: 10% - Wykup końcowy: 1% wartości przedmiotu leasingu - Liczba rat leasingowych: 59 miesięcy - Stopa procentowa: stała Po uiszczeniu ostatniej raty leasingu nastąpi wykup pojazdu za kwotę w wysokości 1% wartości przedmiotu zamówienia netto +VAT. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66110000 Bankdienstleistungen
Optionen
Beschreibung der OptionenBRAK