32492-2024 - Wettbewerb
Polen – Busse – Zakup i dostawa fabrycznie nowego autobusu niskoemisyjnego dla Gminy Walim
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa fabrycznie nowego autobusu niskoemisyjnego dla Gminy Walim
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego autobusu niskoemisyjnego, który spełnia wymagania zgodnie z rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych pojazdów oraz zakresu ich niezbędnego wyposażenia
Interne Kennung: KZ.271.1.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34121000 Busse
5. Los
Los: LOT-0001