See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji w ramach instalacji zastępczej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji w ramach instalacji zastępczej w zakresie i na warunkach określonych w OPZ, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 763261-2025
Interne Kennung: MKUO ProNatura ZP/NO/54/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji w ramach instalacji zastępczej, w zakresie i na warunkach określonych w załączniku nr 1 do SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiającemu przysługuje uprawnienie do skorzystania z prawa opcji, którego szczegółowe zasady, sposób oraz zakres w jakim Zamawiający ma prawo do skorzystania z tego prawa określa załącznik nr 6 do SWZ - projektowane postanowienia umowy.