2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na zajištění fotografií
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zajištění fotografií, které souvisí s činnostmi a prezentací zadavatele nebo které mají podpořit propagaci turistických atraktivit Česka v rámci marketingové činnosti zadavatele. Jedná se o fotografie pro užití na internetu, sociálních sítích a v marketingových materiálech vytvářených zadavatelem včetně užití v inzerátech v České republice nebo v zahraničí, zejména v sousedních zemích, dalších zemích Evropské Unie, Severní Americe, Číně, Japonsku, Jižní Koreji a jinde. Fotografie mohou být využity i partnery zadavatele. Pořízené fotografie budou mimo jiné uloženy a dále distribuovány prostřednictvím fotobanky zadavatele, a to registrovaným zájemcům z řad odborné i laické veřejnosti podle podmínek zadavatele. Zadavatel si vyhrazuje právo poptávat veškeré fotografie v nejrůznějších podobách i mimo shora uvedený demonstrativní výčet. Zadavatel poptává zajištění fotografických prací v rámci celé České republiky, produkci, postprodukci a retuši fotografií, zajištění modelů, herců a castingu pro fotografování, zajištění práv na zpodobnění (buyout), převod licenčních práv na zadavatele, např. formou exkluzivní časově i místně neomezené licence, a nákup již vyrobených a hotových fotografií, a to i ke komerčním účelům. Veškeré aktivity vybraného dodavatele v rámci poptávaného plnění budou podléhat schvalování ze strany zadavatele. Zadavatel vždy podrobně specifikuje předmět jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v dynamickém nákupním systému, včetně termínů dodání, technických, obchodních a smluvních podmínek, ve výzvách k podání nabídek ve smyslu § 141 zákona.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79960000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes und zugehörige Leistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79961000 Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes, 79961100 Werbefotografie, 79961300 Spezielle Dienstleistungen des fotografischen Gewerbes, 79961200 Luftaufnahmen, 79961350 Studiofotografie
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Fotografické služby
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je průběžné zajišťování kvalitních fotografií za účelem nejlepší možné propagace a tvorby image Česka na domácím trhu i v zahraničí, které mají podpořit propagaci turistických atraktivit Česka v rámci marketingových kampaní a aktivit Zadavatele a zajištění reportážní fotodokumentace z akcí (dále jen “fotografie”), dle zadání a potřeb Zadavatele. Fotografie musí splňovat kvalitou provedení nastavenou úroveň prezentace destinace, ilustračních fotografií lidí, památek, atrakcí, turistických cílů a krajiny.
Interne Kennung: VZ/2026/410/19