2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opróżnianie budynków oraz posesji administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy ze wszelkich zanieczyszczeń, w szczególności śmieci, gabarytów oraz gruzu.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opróżnianie budynków oraz posesji administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy ze wszelkich zanieczyszczeń, w szczególności śmieci, gabarytów oraz gruzu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy, będących integralną częścią SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy. Zamawiający wymaga aby Wykonawca: - dysponował zespołem co najmniej 7 osób, które będą wykonywać usługi stanowiące przedmiot zamówienia, - posiadał polisę odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 100 000,00 zł przez cały okres trwania umowy.
Interne Kennung: ZP.26.88.2026.AM
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 4 ustawy Pzp
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opróżnianie budynków oraz posesji administrowanych przez Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy ze wszelkich zanieczyszczeń, w szczególności śmieci, gabarytów oraz gruzu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w projektowanych postanowieniach umowy, będących integralną częścią SWZ. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy. Zamawiający wymaga aby Wykonawca: - dysponował zespołem co najmniej 7 osób, które będą wykonywać usługi stanowiące przedmiot zamówienia, - posiadał polisę odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności, na sumę ubezpieczenia nie mniejszą niż 100 000,00 zł przez cały okres trwania umowy. Wykonawca zobowiązany jest wywozić do utylizacji odpady o kodach: 17 01 01 odpady betonu oraz gruz betonowy z rozbiórek i remontów 17 01 02 gruz ceglany 17 01 07 zmieszane odpady z betonu gruzu ceglanego odpadowych materiałów ceramicznych i elementów wyposażenia inne niż wymienione w 17 01 06 20 03 07 odpady wielkogabarytowe 16 02 odpady urządzeń elektrycznych i elektronicznych 17 02 01 drewno 16 01 03 zużyte opony 16 02 odpady urządzeń elektrycznych i elektronicznych 20 03 99 odpady komunalne niewymienione w innych podgrupach 20 03 inne odpady komunalne 20 03 01 niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne 16 01 19 tworzywa sztuczne 16 01 20 szkło 04 02 odpady z przemysłu tekstylnego