325038-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architekturbüros – Rozšíření hřbitova Kluk v Poděbradech - nová smuteční obřadní síň a pietní prostor
Wettbewerbsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozšíření hřbitova Kluk v Poděbradech - nová smuteční obřadní síň a pietní prostor
BeschreibungPředmětem soutěže je rozšíření stávajícího hřbitova v městské části Kluk v Poděbradech a navržení novostavby smuteční obřadní síně. Součástí návrhu bude i řešení pietního prostoru v okolí síně, zázemí hřbitova, umístění deponie technických služeb, návaznost na stávající hřbitov, veřejný prostor mezi stávajícím hřbitovem a ulicí Kolínskou. Návrh by měl citlivě reagovat na širší vztahy a případně v delším časovém horizontu přispět k jejich kultivaci.
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensÚčelem a posláním soutěže je nalézt a ocenit nejvhodnější řešení předmětu soutěže, které splní požadavky zadavatele obsažené v soutěžních podmínkách a v soutěžních podkladech a vybrat účastníky, s nimiž bude v jednacím řízení bez uveřejnění v souladu s ustanovením § 143 odst. 2 a § 65 Zákona zadavatel jednat o zadání následných zakázek dle odst. 3.3. soutěžních podmínek.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung273/2025