See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa leku Symkevi rozliczanego z programu lekowego dotyczącego leczenia mukowiscydozy.
Beschreibung: Dostawa leku Symkevi rozliczanego z programu lekowego dotyczącego leczenia mukowiscydozy. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania ustawy z dnia 6 września 2001 r. - Prawo farmaceutyczne. Zakup jest realizowany w ramach Programu lekowego B.112 refundowanego przez NFZ pn. „Leczenie Mukowiscydozy”.
Vorherige Bekanntmachung: 651809-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa leku Symkevi rozliczanego z programu lekowego dotyczącego leczenia mukowiscydozy
Beschreibung: 1. Tezacaftorum 50mg + Ivacaftorum 75 (Symkevi) x 28 tabl., op. 270 2. Tezacaftorum 100mg + Ivacaftorum 150 (Symkevi) x 28 tabl., op. 520