2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leermiddelen
Beschreibung: De opdracht betreft het leveren van leermiddelen aan het interne leermiddelenfonds van de voortgezet onderwijs scholen van de Veluwse Onderwijsgroep. Het betreft een centraal leermiddelenfonds voor alle VO-scholen van de Veluwse Onderwijsgroep met één centraal afleveradres. Inschrijver dient de opdracht uit te voeren conform het programma van eisen (Bijlage 1). Zie aanbestedingsdocumenten
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22111000 Schulbücher
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: twee (2) maal twaalf (12) maanden