See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vypracování projektové dokumentace a výkon autorského dozoru stavební akce "III/2997 Josefov - Hradec Králové (odbočka Piletice) - část I a II
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace a výkon autorského dozoru stavební akce: část I: III/2997 Josefov – Vlkov projektová dokumentace ve stupni dokumentace pro vydání stavebního povolení (DSP) a projektová dokumentace pro provádění stavby (PDPS), soupis stavebních prací, dodávek služeb s výkazem výměr včetně jeho ocenění (dále také PD) a výkon autorského dozoru při realizaci stavby v předpokládaném rozsahu 180 hodin, blíže ZOP-D. část II: Silnice III/2997, hranice okresu Náchod – Hradec Králové (odbočka Piletice) projektová dokumentace ve stupni dokumentace pro vydání společného povolení (DUR + DSP) a projektová dokumentace pro provádění stavby (PDPS), soupis stavebních prací, dodávek služeb s výkazem výměr včetně jeho ocenění (dále také PD) a výkon autorského dozoru při realizaci stavby v předpokládaném rozsahu 200 hodin, blíže ZOP-D.
Interne Kennung: TOÚ/071-18/Ko
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: III/2997 Josefov – Vlkov
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace ve stupni dokumentace pro vydání stavebního povolení (DSP) a projektová dokumentace pro provádění stavby (PDPS), soupis stavebních prací, dodávek služeb s výkazem výměr včetně jeho ocenění (dále také PD) a výkon autorského dozoru při realizaci stavby v předpokládaném rozsahu 180 hodin, blíže ZOP-D.
Interne Kennung: I Dodatek č. 2
Los: LOT-0002
Titel: Silnice III/2997, hranice okresu Náchod – Hradec Králové (odbočka Piletice)
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vypracování projektové dokumentace ve stupni dokumentace pro vydání společného povolení (DUR + DSP) a projektová dokumentace pro provádění stavby (PDPS), soupis stavebních prací, dodávek služeb s výkazem výměr včetně jeho ocenění (dále také PD) a výkon autorského dozoru při realizaci stavby v předpokládaném rozsahu 200 hodin, blíže ZOP-D.
Interne Kennung: II Dodatek č. 3