325110-2026 - Ergebnis
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Dostawa subskrypcji oprogramowania oraz wdrożenie systemu EDR (ang. Endpoint Detection and Response) do wykrywania i analizy zaawansowanych zagrożeń
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa subskrypcji oprogramowania oraz wdrożenie systemu EDR (ang. Endpoint Detection and Response) do wykrywania i analizy zaawansowanych zagrożeń
Beschreibung1. Dostawa subskrypcji licencji na oprogramowanie, urządzeń typu appliance oraz wykonanie wdrożenia systemu EDR (ang. Endpoint Detection and Response) do zaawansowanej ochrony 9500 urządzeń pracujących w środowisku sieci korporacyjnej statystyki publicznej. W szczególności przedmiot zamówienia obejmuje następujące zadania do realizacji przez Wykonawcę: • Dostawę licencji oprogramowania do zaawansowanej ochrony 9500 urządzeń wraz z trzyletnim wsparciem producenta, rozliczanych w okresach rocznych. • Wdrożenie systemu EDR w środowisku sieci korporacyjnej statystyki publicznej. • Realizację warsztatu szkoleniowego
Interne KennungCIS-WAZ.271.1.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen