325153-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser) – Dostawa odczynników oraz materiałów zużywalnych (części 1-3)
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa odczynników oraz materiałów zużywalnych (części 1-3)
BeschreibungDostawa odczynników oraz materiałów zużywalnych (części 1-3)
Interne KennungDZ-SZPZ.261.31.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
5. Los
LosLOT-0001
Titelcz. 1 - Zestaw odczynników do sekwencjonowania NGS za pomocą aparatu NextSeq 500/550
Beschreibungcz. 1 - Zestaw odczynników do sekwencjonowania NGS za pomocą aparatu NextSeq 500/550
Interne Kennungcz. 1 - Zestaw odczynników do sekwencjonowania NGS za pomocą aparatu NextSeq 500/550
LosLOT-0002
Titelcz. 2 - Materiały zużywalne do stacji pipetującej Hamilton - rezerwuary i płytki
Beschreibungcz. 2 - Materiały zużywalne do stacji pipetującej Hamilton - rezerwuary i płytki
Interne Kennungcz. 2 - Materiały zużywalne do stacji pipetującej Hamilton - rezerwuary i płytki
LosLOT-0003
Titelcz. 3 - Materiały zużywalne do stacji pipetującej Hamilton - tipsy
Beschreibungcz. 3 - Materiały zużywalne do stacji pipetującej Hamilton - tipsy
Interne Kennungcz. 3 - Materiały zużywalne do stacji pipetującej Hamilton - tipsy