325158-2026 - Wettbewerb
Polen – Sozialforschung – Usługa badania ewaluacyjnego na temat potrzeb osób starszych na Mazowszu pn.: „Diagnoza sytuacji osób starszych w województwie mazowieckim”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa badania ewaluacyjnego na temat potrzeb osób starszych na Mazowszu pn.: „Diagnoza sytuacji osób starszych w województwie mazowieckim”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badania ewaluacyjnego na temat sytuacji i potrzeb osób starszych w województwie mazowieckim w związku z realizacją projektu „Dla Ciebie, dla mnie, dla nas - rozwój usług społecznych na Mazowszu” w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego na lata 2021 – 2027, Priorytet IV Spójność społeczna i zdrowie, Działanie FERS.04.13 - Działania w celu zwiększenia równego i szybkiego dostępu do dobrej jakości trwałych i przystępnych cenowo usług.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenNie dotyczy