325161-2026 - Ergebnis
Polen – Bauarbeiten – Roboty budowlane polegające na budowie budynku sztabowo-koszarowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w m. Sitaniec-Wolica wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na użytkowanie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRoboty budowlane polegające na budowie budynku sztabowo-koszarowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w m. Sitaniec-Wolica wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na użytkowanie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są Roboty budowlane polegające na budowie budynku sztabowo - koszarowego wraz z infrastrukturą towarzyszącą w m. Sitaniec - Wolica wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany jest w pkt III SWZ oraz załączniku nr 2 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung571394-2024
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45400000 Baufertigstellung, 32400000 Netzwerke
5. Los
LosLOT-0001
TitelRoboty budowlane polegajace na budowie budynku sztabowo - koszarowego wraz z z infrastrukturą towarzyszącą w m. Sitaniec - Wolica wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na użytkowanie
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są Roboty budowlane polegajace na budowie budynku sztabowo - koszarowego wraz z z infrastrukturą towarzyszącą w m. Sitaniec - Wolica wraz z uzyskaniem decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia opisany jest w pkt II SWZ oraz załączniku nr 2 do SWZ
Interne Kennung4.010/24/PO/WIB