32518-2024 - Ergebnis
Polen – Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie – Dostawa energii cieplnej do budynków, w których funkcjonuje Urząd Miasta Kielce, w 2024 i 2025 roku
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii cieplnej do budynków, w których funkcjonuje Urząd Miasta Kielce, w 2024 i 2025 roku
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciepła dla budynków przy Rynek 1, ul. Strycharska 6 i ul. Młoda 28, w których funkcjonuje Urząd Miasta Kielce, w 2024 i 2025 roku. 2. Energia cieplna dostarczana będzie z sieci ciepłowniczej w ilości wynikającej z zamówionej mocy, tj. łącznie 0,761389 [MW], w tym dla budynku przy: a) Rynek 1 – moc w ilości 0,407118 [MW] do ogrzewania pomieszczeń, b) ul. Strycharska 6 – moc w ilości 0,202820 [MW] do ogrzewania pomieszczeń i w ilości 0,061451 [MW] dla podgrzewania wody użytkowej, c) ul. Młoda 28 – moc w ilości 0,090000 [WM] do ogrzewania pomieszczeń. 3. Dostarczanie energii cieplnej do ogrzewania pomieszczeń będzie sezonowe, a dla podgrzewania wody użytkowej całoroczne z przerwą na czas trwania remontu sieci ciepłowniczej. 4. Podstawą rozliczenia za sprzedaż ciepła będzie faktyczna ilość ciepła pobrana przez Zamawiającego.
Interne Kennung: A-II.271.28.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09321000 Warmwasser
5. Los
Los: LOT-0001