32520-2024 - Ergebnis
Niederlande – Verschiedene Druckerzeugnisse – Europese aanbesteding voor reprografische leveringen
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding voor reprografische leveringen
Beschreibung: Aanbestedende dienst, tevens penvoerder van deze opdracht, is de gemeente Bergen (hierna te noemen: de aanbestedende dienst), mede namens gemeente Uitgeest, Castricum en Heiloo. De bovengenoemde gemeenten zullen per 1 januari 2017 ambtelijk fuseren in een werkorganisatie BUCH. De aanbestedende dienst is penvoerder inzake de budgetten voor de werkorganisatie BUCH tot aan oprichting van de werkorganisatie, ingangsdatum 1 januari 2017. Indien deze raamovereenkomst met betrekking tot reprografische leveringen in zal gaan vóór ingangsdatum van de werkorganisatie BUCH, dienen de tenaamstelling van alle bescheiden en de facturatie te geschieden op naam van de aanbestedende dienst (gemeente Bergen). Doelstelling van deze aanbesteding is om één geschikte leverancier te vinden voor reprografische leveringen. Deze aanbesteding zal moeten leiden tot professionele reprografische leveringen aan de aangegeven locaties van de aanbestedende dienst. Het doel is om een raamovereenkomst af te sluiten voor een periode van twee (2) jaar, met de mogelijkheid tot verlenging met tweemaal twee (2) jaar. Op het prijzenblad zijn de reprografische opdrachten en de indicatieve eenheden per item weergegeven. Zie Excel document ‘Formulier D Prijzenblad’. De volumes zijn sterk in ontwikkeling en er valt geen prognose voor de komende jaren te maken. De indicatievolumes kunnen in de praktijk dus sterk afwijken.
Interne Kennung: 16z0002738
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22900000 Verschiedene Druckerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: alle werkzaamheden
Beschreibung: alle werkzaamheden (pro forma vermelding) zie bestek
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: na afloop van de raamovereenkomst (looptijd 24 maanden) moet de mogelijkheid aanwezig zijn tot verlenging met tweemaal twee (2) jaar.