See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru i odprowadzania wód opadowych i roztopowych z powierzchni utwardzonych dróg powiatowych na terenie miasta Tomaszowa Mazowieckiego
Beschreibung: Usługa odbioru i odprowadzania wód opadowych i roztopowych z powierzchni utwardzonych dróg powiatowych na terenie miasta Tomaszowa Mazowiecki
Interne Kennung: ZDP.3801.10.2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90480000 Verwaltung von Kanalisationsnetzen und Abwasseranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: świadczenia usług i zasady rozliczania należności za usługi polegające na odprowadzaniu wód opadowych i roztopowych z powierzchni uszczelnionych o trwałej nawierzchni, ujmowanych przez urządzenia kanalizacyjne będące w posiadaniu Wykonawcy na terenie Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.
Beschreibung: świadczenia usług i zasady rozliczania należności za usługi polegające na odprowadzaniu wód opadowych i roztopowych z powierzchni uszczelnionych o trwałej nawierzchni, ujmowanych przez urządzenia kanalizacyjne będące w posiadaniu Wykonawcy na terenie Miasta Tomaszowa Mazowieckiego.