2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding Onderwijs Leer pakket
Beschreibung: Middels deze aanbesteding wenst Aanbestedende dienst te komen tot één inschrijver voor de levering van het Onderwijs Leer Pakket. € 400.000
Interne Kennung: KQPN/2025/30
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 22000000 Drucksachen und zugehörige Erzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37520000 Spielwaren
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Levering onderwijs leer pakket
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 37000000 Musikinstrumente, Sportgeräte, Spiele, Spielwaren, Handwerks- und Kunstbedarf sowie Zubehör
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er wordt een raamovereenkomst gesloten met een looptijd van één jaar en een optionele verlenging van drie keer één jaar.