2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa kruszywa wraz z transportem na zadanie Budowa drogi leśnej w leśnictwie Wojtówka III etap – dokończenie zadania
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: zakup i dostawa: tłucznia 31,5/63 w ilości 12 043,75 ton, mieszanki kamiennej 0/63 w ilości 15 197,29 ton, mieszanki kamiennej 0/31,5 w ilości 6 111,61 ton, miału kamiennego ze skały magmowej mieszczący się w zakresie wielkości ziaren od 0 do 9 mm w ilości 589,34 ton
Interne Kennung: A.270.22.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14212200 Zuschlagstoffe
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny zakup i dostawa: tłucznia 31,5/63 w ilości 12 043,75 ton; mieszanki kamiennej 0/63 w ilości 15 197,29 ton; mieszanki kamiennej 0/31,5 w ilości 6 111,61 ton; miału kamiennego ze skały magmowej mieszczący się w zakresie wielkości ziaren od 0 do 9 mm w ilości 589,34 ton
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający może zlecić Wykonawcy realizację dodatkowych dostaw kruszywa w ramach opcji w przypadku, gdy wyczerpany zostanie limit ilościowy dostawy którejkolwiek z frakcji kruszywa w terminie trwania Umowy. Zlecenie dodatkowych dostaw w ramach opcji Zamawiający dokona w sposób pisemny. Dodatkowe zlecenia w ramach opcji mogą zostać realizowane do wysokości 20% kwoty o której mowa w § 5 pkt. 1 Umowy. Zamawiający może z prawa opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej w zdaniu poprzednim. Zamawiający poinformuje Wykonawcę w sposób pisemny o realizacji zamówienia w ramach prawa opcji. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawca jest zobowiązany do jego realizacji, na warunkach określonych w niniejszej Umowie, co niniejszym Wykonawca akceptuje przez podpisanie Umowy. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego i nie rodzi obowiązku do jego realizacji. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji, skorzystać z niego w mniejszym zakresie aniżeli określony powyżej, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia.