325255-2025 - Wettbewerb
Polen – Jacketts – Zawarcie umowy ramowej na produkcję i dostawę kurtek służbowych zimowych z podpinką i ocieplaczem z polaru na okres 36 miesięcy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZawarcie umowy ramowej na produkcję i dostawę kurtek służbowych zimowych z podpinką i ocieplaczem z polaru na okres 36 miesięcy.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest produkcja i dostawa kurtek służbowych zimowych z podpinką i ocieplaczem z polaru wykonanych zgodnie ze Specyfikacją techniczną ST 45/Ckt/2019 edycja marzec 2019 r. i Specyfikacją techniczną ST 34/Ckt/2018 edycja wrzesień 2018 r. Zakres ilościowy poszczególnych zamówień będzie każdorazowo określany przez Zamawiającego w ramach umów wykonawczych. Zamawiający w każdym wszczętym postępowaniu zobowiązuje się udzielić zamówienia na minimum 2 000 kpl. kurtek służbowych zimowych oraz maksymalnie 5 000 kpl. kurtek służbowych zimowych.
Interne Kennung86/Ckt/25/KU
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18223200 Jacketts
5. Los
LosLOT-0001