See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa zaawansowanych symulatorów do wykonywania czynności położniczych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa zaawansowanych symulatorów do wykonywania czynności położniczych. Przedmiot zamówienia obejmuje 4 zadania (oferty częściowe): 1) Zadanie 1: Zaawansowane symulatory porodowe (2 kpl.) 2) Zadanie 2: Symulator porodowy wysokiej wierności (1 kpl.) 3) Zadanie 3: Symulator do nauki anatomii oraz badania fizykalnego miednicy (1 kpl.) 4) Zadanie 4: Pełnopostaciowy symulator porodowy (1 kpl.) 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w: 2.1. Załączniku nr 9- Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia dla Zadania 1 2.3. Załączniku nr 10- Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia dla Zadania 2 2.4. Załączniku nr 11- Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia dla Zadania 3 2.5. Załączniku nr 12- Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia dla Zadania 4 3. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): 39162100-6- Pomoce dydaktyczne 34150000-3- Symulatory 4. Zamówienie finansowane jest w ramach projektu UE - Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. "Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Medyczny w Lublinie’’ będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponentu D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” w ramach Umowy nr KPOD.07.05-IP.10-0023/24/KPO/1206/2025/99. 5. Zamawiający informuje, że wszystkie dostawy realizowane w ramach przedsięwzięcia pn. „Modernizacja i wyposażenie obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne – Uniwersytet Medyczny w Lublinie " finansowane przez Unię Europejską ze środków Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia, będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” (DNSH), w rozumieniu art. 17 rozporządzenia (UE) 2020/852 (rozporządzenie w sprawie taksonomii). Wykonawca zobowiązany jest do dostarczenia dokumentów potwierdzających spełnienie zasady DNSH oraz udzielania wyjaśnień w tym zakresie na wezwanie Zamawiającego.
Vorherige Bekanntmachung: 658839-2025
Interne Kennung: DZP. 25.63.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert został skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp ponieważ wstępne ogłoszenie informacyjne zostało opublikowane Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej pod numerem Dz.U. S: 109/2025 369215-2025. Data publikacji: 10/06/2025.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162100 Lehrmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1: Zaawansowane symulatory porodowe (2 kpl.)
Interne Kennung: Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2: Symulator porodowy wysokiej wierności (1 kpl.)
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3: Symulator do nauki anatomii oraz badania fizykalnego miednicy (1 kpl.)
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4: Pełnopostaciowy symulator porodowy (1 kpl.)
Interne Kennung: Zadanie 4