See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa dostawa energii elektrycznej w zakresie sprzedaży energii oraz świadczenia usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Gminy Tomaszów Mazowiecki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowe zawierające elementy sprzedaży i dystrybucji energii elektrycznej. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany będzie do dostarczenia energii elektrycznej oraz zapewnienie usługi przesyłu. Realizacja zamówienia winna odbywać się zgodnie z przepisami ustawy z dnia 10.04.1997 r. Prawo energetyczne oraz aktami wykonawczymi do tej ustawy. Zamawiający 1 Gmina Tomaszów Mazowiecki, ul. Prezydenta I. Mościckiego 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, a w tym odbiorcy końcowi: 135 punktów odbioru energii elektrycznej dla zasilania budynków, obiektów użyteczności publicznej oraz dla zasilania oświetlenia ulicznego, dla których płatnikiem faktur za energię elektryczną jest Gmina Tomaszów Mazowiecki Szacowane roczne zużycie – energia szczytowa 844 124 kWh, Zamawiający 2 Zespół Szkół w Komorowie Szacowane roczne zużycie – 39 779 kWh Zamawiający 3 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Smardzewicach; 3 punkty odbioru: zespół szkolno-przedszkolny w Smardzewicach, publiczne przedszkole w Twardej, oświetlenie boiska sportowego w Smardzewicach Szacowane roczne zużycie – 44 810 kWh Zamawiający 4 Zespół Szkół w Wiadernie Szacowane roczne zużycie – 30 162 kWh, Zamawiający 5 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Zawadzie: 2 punkty odbioru: zespół szkolno-przedszkolny w Zawadzie, publiczne przedszkole w Chorzęcinie Szacowane roczne zużycie – 48 652 kWh, Zamawiający 6 Publiczne Przedszkole w Wąwale Szacowane roczne zużycie – 5 367 kWh, Zamawiający 7 Gminny Zakład Komunalny w Tomaszowie Mazowieckim, ul. Prezydenta I. Mościckiego 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki 34 punkty odbioru energii elektrycznej dla zasilania budynków oraz sieci i instalacji technologicznych, dla których płatnikiem faktur za energię elektryczną jest Gminny Zakład Komunalny Szacowane roczne zużycie – 713 957 kWh, Zamawiający 8 Centrum Kultury i Czytelnictwa Gminy Tomaszów Mazowiecki, ul. Główna 16/18, 97-213 Smardzewice: 1) 3 punkty odbioru energii elektrycznej dla zasilania obiektów użyteczności publicznej, dla których płatnikiem faktur za energię elektryczną jest: Gminna Biblioteka Publiczna w Smardzewicach, Punkty odbioru: gminna biblioteka publiczna w Smardzewicach, filia Gminnej Biblioteki Publicznej w Wiadernie. Szacowane roczne zużycie – 5 411 kWh Szacunkowa ilość dostarczanej energii w okresie rocznym – 1 732 262 kWh, w tym energia rozliczana w niżej wymienionych grupach taryfowych: B 11 – 41 582 kWh - 1 pkt C 11o – 319 659 kWh - 108 pkt C 11 – 1 049 518 kWh - 59 pkt C 12a – 75 001 kWh - 4 pkt C 12b – 4 815 kWh - 1 pkt C 21 – 236 451 kWh - 2 pkt G 11 – 5 236 kWh - 5 pkt
Vorherige Bekanntmachung: 668884-2025
Interne Kennung: RZ.271.2.25.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001