2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Powiatu Lubańskiego 2028-2029
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na liniach użyteczności publicznej w zakresie powiatowych przewozów pasażerskich na terenie Powiatu Lubańskiego w okresie od 1 stycznia 2028 r. do 31 grudnia 2029 r., obejmującego 12 linii komunikacyjnych, na których zostanie wykonana łączna praca eksploatacyjna 1 299 520,20 wozokilometrów, przy czym zamówienie zostało podzielone na dwie części
Vorherige Bekanntmachung: 228831-2026
Interne Kennung: IZP.272.2.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: Linia 10 Lubań - Platerówka - Leśna - Lubań Linia 11 Lubań - Pobiedna - Świeradów-Zdrój Linia 18 Lubań - Siekierczyn - Rudzica – Lubań Linia 20 Lubań - Leśna – Platerówka- Lubań Linia 23 Lubań - Gryfów Śląski – Karłowiec- Świeradów-Zdrój Przewidywana wielkość pracy eksploatacyjnej w wozokilometrach – 593 188,00 wzkm.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: Linia 12 Lubań – Złotniki Lubańskie - Świeradów-Zdrój Linia 13 Lubań - Gryfów Śląski - Świeradów-Zdrój Linia 14 Lubań - Biedrzychowice - Bożkowice - Lubań Linia 15 Lubań - Radostów Górny - Mściszów Linia 16 Lubań - Radogoszcz - Nawojów Łużycki Linia 17 Lubań - Pisarzowice - Henryków Lubański Linia 24 Lubań - Bożkowice - Biedrzychowice - Lubań Przewidywana wielkość pracy eksploatacyjnej w wozokilometrach – 706 332,20 wzkm.