See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Zamościu”
Beschreibung: Celem projektu jest dostosowanie infrastruktury Oczyszczalni Ścieków w Zamościu do wymagań Dyrektywy 91/27/EWG, tzw. Dyrektywy ściekowej. Działania inwestycyjne planowane w ramach projektu podzielono na 3 ścieżki: 1) modernizacja ścieżki ściekowej: a) modernizacja reaktorów biologicznych do procesu 5-stopniowego Bardenpho; b) modernizacja pompowni osadu czynnego oraz osadników wstępnych; c) budowa instalacji grawimetrycznej oraz instalacji deamonifikacji; d) modernizacja pompowni odcieków; 2) modernizacja ścieżki osadowej: a) modernizacja stacji mechanicznego odwadniania osadów (zabudowa dwóch wirówek do odwadniania osadów ściekowych); b) modernizacja maszynowni WKF z wymiennikownią; c) budowa zbiornika osadu nadmiernego do zagęszczania i zbiorników recepcji substratów przyjmowanych do kofermentacji; d) budowa budynku wielofunkcyjnego a w nim pompowni substratów do kofermentacji; e) budowa pompowni i instalacji do mechanicznego zagęszczania osadu nadmiernego oraz osadu wstępnego; f) budowa instalacji dezintegracji/hydrolizy osadów kierowanych do fermentacji; g) budowa pompowni osadów kierowanych do fermentacji; h) budowa zbiorników: osadu nadmiernego zagęszczonego, osadu zmieszanego, osadu przefermentowanego nr 1 z pompownią, osadu przefermentowanego nr 2; i) budowa pompowni odcieków z odwadniania; 3) instalacje towarzyszące: a) budowa biofiltrów; b) rozbiórka, przebudowa i budowa niezbędnych sieci zewnętrznych (woda pitna, woda technologiczna, sieć kanalizacji przemysłowej, sieć kanalizacji sanitarnej, sieć ciepłownicza); c) instalacje c.o., wod-kan ,wentylacji i klimatyzacji, ścieki i odcieki, osady, powietrze, EE i AKPiA); d) przebudowa i budowa dróg i placów; e) modernizacja rozdzielni SN i NN wraz z budową nowych instalacji elektrycznych z podrozdzielniami; f) budowa instalacji monitoringu terenu oczyszczalni; g) budowa nowej instalacji nadzoru i sterowania procesami (sieci, switch’e, serwery, stacje dysponenckie, systemy backup, UPS-y, programy sterujące, system wizualizacji) oczyszczania ścieków. Zamawiający wymaga aby wszystkie zabudowywane urządzenia aktywne sieciowe były zgodne z Dyrektywą NIS2 (Cyberbezpieczeństwo) oraz wszystkimi regulacjami z niej wynikającymi.
Vorherige Bekanntmachung: 684940-2025
Interne Kennung: JRP/OŚ/02/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45252127 Bau von Abwasserbehandlungsanlagen, 45252100 Bau von Kläranlagen, 45252200 Einrichtungen für Reinigungsanlagen, 45252124 Schwimmbagger- und Pumparbeiten, 45223000 Bau von Konstruktionen und baulichen Anlagen, 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45330000 Installateurarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45232440 Bauarbeiten für Abwasserrohre, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45400000 Baufertigstellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Rozbudowa i modernizacja oczyszczalni ścieków w Zamościu