2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych - Blok operacyjny
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa wyrobów medycznych dla Bloku operacyjnego. Przedmiot zamówienia został podzielony na pakiety wg asortymentu. Szczegółowe parametry w zakresie przedmiotu zamówienia (opis przedmiotu zamówienia, parametry wymagane, szacunkowa ilości) określone są w Załącznikach nr 2 a, 2b do SWZ.
Interne Kennung: PZ/23/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa zestawów do pozyskiwania osocza płytkowego
Beschreibung: Szczegółowe parametry w zakresie przedmiotu zamówienia (opis przedmiotu zamówienia, parametry wymagane, szacunkowa ilości) określone są w Załącznikach nr 2 a do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji zwiększającego zakres zamówienia o ilość poszczególnego asortymentu oraz zwiększającego wartość zamówienia podstawowego maksymalnie o 30% w stosunku do wartości podstawowej zawartej umowy. 2. Zamawiający zastrzega, że cena jednostkowa przedmiotu zamówienia objętego prawem opcji nie może być wyższa niż cena jednostkowa w ramach zamówienia podstawowego. 3. W celu skorzystania z prawa opcji Zamawiający przekaże Wykonawcy oświadczenie o zamiarze skorzystania z prawa opcji w formie pisemnej w terminie nie krótszym niż 7 dni przed skorzystaniem z prawa opcji. 4. Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie w stosunku do Zamawiającego w przypadku, gdy Zamawiający z prawa opcji nie skorzysta. Realizacja zamówienia objętego opcją jest wyłącznie uprawnieniem Zamawiającego.
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa zestawów drenów do pompy artroskopowej
Beschreibung: Szczegółowe parametry w zakresie przedmiotu zamówienia (opis przedmiotu zamówienia, parametry wymagane, szacunkowa ilości) określone są w Załącznikach nr 2 b do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2