2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odebranie i zagospodarowania odpadów komunalnych z nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Stara Biała oraz z PSZOK w Ogorzelicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odebranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych z nieruchomości zlokalizowanych na terenie Gminy Stara Biała oraz PSZOK w Ogorzelicach, od 01.01.2026 r. do 31.12.2026 r. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający wszelkie wymogi Zamawiającego określony jest w załączniku nr 1 do projektu umowy pn.: „Opis Przedmiotu Zamówienia”.
Vorherige Bekanntmachung: 650816-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung
5. Los
Los: LOT-0001