2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup elektronických poukázek pro stravování zaměstnanců
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky na dodávky je zajištění stravovacích poukázek v elektronické podobě pro přibližně 95 zaměstnanců zadavatele. Zadavatel požaduje, aby zaměstnanci měli elektronické stravovací poukázky (po jejich připsání dodavatelem) k dispozici na plastových kartách s přiděleným identifikačním číslem. Karty budou zaměstnancům sloužit k provádění kontaktních a/nebo bezkontaktních úhrad ceny za stravovací služby (ve smyslu § 236 zákona č. 262/2006 Sb., zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů) prostřednictvím platebních terminálů na akceptačních místech v provozovnách smluvních partnerů zajištěných dodavatelem. Nominální hodnota jedné elektronické stravovací poukázky bude činit 170 Kč. Předmětem dílčí objednávky je nákup elektronických stravenek od 1.1. - 31.12.2026.
Interne Kennung: N006/25/V00011932
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30199770 Essensgutscheine
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30162000 Chipkarten
5. Los
Los: LOT-0001