2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozvoj služeb eGovernmentu města Břeclav - IS
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a implementace informačního systému pro efektivní evidenci a správu majetku města Břeclav a jím zřizovaných a zakládaných organizací. Hlavním cílem je zavést moderní, uživatelsky přívětivé a přizpůsobitelné řešení, které umožní komplexní správu všech typů majetku organizace v souladu s legislativními požadavky a interními směrnicemi. Pořízený systém bude sloužit ke správě movitého i nemovitého majetku organizace, k evidenci jeho životního cyklu od pořízení přes správu a údržbu až po vyřazení. Součástí implementace je rovněž integrace s ostatními systémy organizace, školení uživatelů a zajištění technické podpory po zavedení systému.
Interne Kennung: Rozvoj služeb eGovernmentu města Břeclav - IS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48810000 Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72263000 Software-Implementierung, 72253200 Systemunterstützung, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72224100 Planung im Bereich Systemimplementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung, 72253200 Systemunterstützung, 72240000 Systemanalyse und Programmierung, 72224100 Planung im Bereich Systemimplementierung