2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese aanbesteding multifunctionals + repro
Beschreibung: Het selecteren van één leverancier die kan voorzien in het leveren en beheren van multifunctionals en reproapparatuur, voor de verschillende locaties van Lingecollege. Het voorzien van ongeveer 18 multifunctionals, 9 printers en 2 repromachines op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren; Het leveren van een print- en scanmanagement oplossing aangeboden als SaaS voor de in gebruik zijnde apparatuur; Het leveren van een repro software oplossing aangeboden als SaaS. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; Het leveren van verbruiksmaterialen.
Interne Kennung: FD/4006EB2/01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Multifunctionals + Repro
Beschreibung: Het voorzien van ongeveer 18 multifunctionals, 9 printers en 2 repromachines op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren; Het leveren van een print- en scanmanagement oplossing aangeboden als SaaS voor de in gebruik zijnde apparatuur; Het leveren van een repro software oplossing aangeboden als SaaS. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; Het leveren van verbruiksmaterialen. Het voorzien van ongeveer 18 multifunctionals, 9 printers en 2 repromachines op basis van huur voor printen, scannen en kopiëren; Het leveren van een print- en scanmanagement oplossing aangeboden als SaaS voor de in gebruik zijnde apparatuur; Het leveren van een repro software oplossing aangeboden als SaaS. Het verzorgen van onderhoud en verhelpen van storingen; Het leveren van verbruiksmaterialen.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Machinegerelateerde opties