See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van verkeersborden, gemeenten Apeldoorn, Bronckhorst en Voorst 2024
Beschreibung: Middels deze Europese openbare aanbestedingsprocedure willen de gemeenten Apeldoorn, Bronckhorst en Voost één Opdrachtnemer contracteren voor het leveren van verkeersborden.
Interne Kennung: T103497
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34992200 Verkehrsschilder
5. Los
Los: LOT-0000